Про нас

Ми стали революціонерами ринку виробництва і продажу віконних плівок з контролю над сонячним світлом зі своїми продуктами нашої компанії. За цей час ми збудували технологічно сучасний об'єкт виробництва віконних плівок. Наріжні камені нашого бізнесу - це прагнення до інновацій, пошук високотехнологічних рішень для виробництва віконних плівок. Ми пропонуємо вам:

  • Лінійку архітектурної, автомобільної, захисної і спеціалізованої плівок
  • Устаткування вищого класу з максимальною ефективністю виробництва
  • Керівництво вищого класу, миттєво реагуєче на будь-які запити клієнта
  • Висококваліфіковані співробітники, які захоплені своєю справою і завжди зайняті розвитком і поліпшенням виробництва
  • Постійне зростання компанії за рахунок поліпшення продукції

Тільки кращі

Інвестиції в закордонне виробництво (США) дозволили нам досягти вищої якості товарів завдяки інноваційному встаткуванню технологій, включаючи ламінуючі машини і сучасні конвеєри для фарбування плівок і інших товарів. Команда наших фахівців розробила безліч проривних рішень у справі виробництва плівки, які доступні тільки клієнтам нашої компанії.

Лідерство як основа

Ми заробили всесвітню репутацію як лідер галузі і провідний постачальник всіх енергетичних рішень. Про нас знають багато, а наші товари залишають тільки позитивні враження. Ми поставляємо промислові покриття, ламінати, сполучні речовини і звичайно ж захисні плівки екстра-класу. Наші захисні плівки встановлені по всьому світу, виконуючи функції захисту і підвищення комфорту кожен день.

Немає межі досконалості

Нашим постійним прагненням є досягнення нових рівнів якості продукції та обслуговування наших клієнтів в усіх галузях. Наша команда завжди готова вам допомогти вибрати, встановити і перевірити наші продукти, вам же залишається тільки насолоджуватися результатом.